صنایع ایرانیان

 گروه فنی و مهندسی صنایع ایرانیان با حضور مهندسین مجرب تشکیل گردید که در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی جهت طراحی، ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات در صنایع مختلف فعالیت می نماید.

به کارگیری تجربیات عملی به دست آمده در کنار دانش فنی متخصصین ، امکان غلبه بر چالش ها و دستیابی به رضایت مشتریان در صنایع مختلف را فراهم نموده است.

 اخذ گواهینامه های استاندارد ، دریافت مجوز همکاری در حوزه های فعالیت مکانیک (ساخت و تولید ابزار و قطعات) و برق و الکترونیک (مخابرات) و همچنین دریافت تقدیرنامه حسن اجرای تعهدات از کارفرمایان، گواهی بر نگاه کیفیت محور این گروه می باشد.

 بدین ترتیب آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات خاص را دارا می باشد.

 متخصصین ساخت و تولید صنایع ایرانیان در واحد ساخت صنعتی این شرکت با استفاده از ماشین آلات بروز CNC و ارتباط با شرکت های مجرب همکار در زمینه های فورج، اکستروژن و ریخته گری آماده ارائه خدمات:

 طراحی، ساخت و تولید قطعات صنعتی (فلزی و پلاستیکی) در تیراژ مختلف می­ باشند، تعداد قطعات ارائه شده به مشتریان در سالهای اخیر بالغ  بر ۲۰۰ هزار قطعه می­ شود.

شرکت صنایع ایرانیان ضمن تعهد به کیفیت و کارایی و ارائه خدمات پس از فروش کارا، با بهره گیری از دانش فنی بروز و تجربیات علمی، آماده ارائه خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد .

گروه صنعتی صنایع ایرانیان آماده همکاری با تمام ارگانهای دولتی و خصوصی و … می باشد.برای ارتباط با مشوران ما می توانید از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید .

 
Industries in 2021 landing page image - در مورد ما
hero industries 1024x576 - در مورد ما
bg 02 free img 1024x576 - در مورد ما
صنایع ایرانیان

مشاوره،طراحی،ساخت و تولید

0
محصولات
0
قطعات در حال ساخت
0
پروژه های تحویل داده شده
تماس با ما
09124771954
02177334771

اگر برای ساخت و تولید قطعات خود مشکل دارید ؟به کمک نیاز دارید؟ ما متخصص هستیم!